| SamuelGhinea18 a întrebat:

Am o întrebare puțin mai intimă, fetelor: Voi în general, când faceți sex, de ce gemeți? Adică nu vă puteți controla astfel încât să fiți mai silențioase, ca în cazul băieților?
2. E adevărat că se întâmplă de multe ori ca o fată să geamă intenționat, pentru a-i da partenerului impresia că ea se simte bine, când de fapt ea nu se simte într-adevăr bine, făcându-l pe el să termine mai repede? Aș prefera să-mi dea detalii și să-mi confirme asta fetele mari, cele care sunt active sexual happy

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de la fata la fata. Unele gem, altele nu.
Totul tine de bunul simt si de cat de mult vrea sa impresioneze pe baiat.

| Geo1117 a răspuns:

In concluzie sunt plictisite de viata

| Squal a răspuns:

Depinde... daca se simte bine fata geme. Daca vrea sa termine mai repede partida si sa scape de tine, geme. Daca se plictiseste si nu vrea sa te simti prost, geme.