| Th3Li0N a întrebat:

Salut fratilor.Am o intrebare pentru voi.Cum alti youtuberi au doar 5-10 video-uri si au peste 200 de abonati? Eu am 11 abonati si 11 video-uri pur si simplu nu se aboneaza lumea la mine. Nu stiu de ce! Si le fac si pe 720P si mai si editez la ele imi i-a ceva timp si tot nimic e rezultatul.
Canal https://www.youtube.com/user/adrianfarcas1
Ultimul Video :https://www.youtube.com/watch?v=PSEgV3NhkAw
Va rog frumos sa va abonati daca v-a placut! Am sa inaintez si eu cu canalul dar am nevoie si de abonati daca am 50 de abonati ma multumesc, ca dupa aia este mai usor sa il promovez, va rog frumos sa distribuiti si voi video-urile care v-au placut.

6 răspunsuri:
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Încearcă si niste Hearthstone. Fa video, este in căutare acum. Bafta!

| Seepty a răspuns:

Daca vrei sa ai mai multi abonati iti recomand sa vorbesti in fata camerei si sa inregistrezi, asa vei atrage mai multe persoane pe canalul tau.

| Th3Li0N explică (pentru Seepty):

Am sa incerc sa imi fac rost de un microfon bun!

| Varsson a răspuns:

Ia un microfon, nu mai pune videoclipuri cu Metin, fa o serie

| Th3Li0N explică (pentru Varsson):

Stiu am o problema :Microfonu am la camera web dar se aude foarte slab.Si acum nu am bani sa imi iau un microfon bun.

| teajuta a răspuns:

Sunt programe pe net care te ajuta sa faci asa ceva big grin