| anonim_4396 a întrebat:

Salut,fumez de ceva timp (și țigări și vape disposeble)și am observat ca atunci când fumez din vape a doua treia zi ma ustura gâtul(de la țigări nu am nimic)
Am citit pe net ca este posibil sa fiu alergic la propilen glicolic,și sa fumez glicerina vegetală mai bine.
Eu de obicei fumam veeba,o singura data am încercat veev(credeți ca acestea conțin propilen glicol?)
Ajutați-mă cu câteva nume de disposeble care au glicerina vegetală și nu propilen glicolic.
Multumesc frumos!(fara mesaje cu lăsate ca știu și eu ce e bine, dar fac asta din pura plăcere!)

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Dacă tot bagi fum in tine, măcar bagă natural, țigări cu tutun

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vape-urile contin substante chimice care omoara celulele plamanilor si in timp declanseaza boli ireversile de plamani, ducand la cancer de plamani si moarte.
Sa-mi fie cu iertare, dar cred ca nu esti constient ca placerea asta sa fumezi otrava, duce la suferinta masiva si moarte, ca de ai realiza acest lucru, ai inceta subit orice fumat si vapat evitand sa te omori singur si incet, cu ceva ata de toxic.

| dullcat a răspuns:

Reusable nu vrei? Gasesti solutii de cumparat separat si citesti ingredientele de pe eticheta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu te sfatuiesc sa te lasi de fumat pentru ca e o risipa de bani!