| anonim_4396 a întrebat:

Salut,de ceva timp fumez vape(veeba-veev 20mg/ml nicotina)si vreau sa va întreb dacă este mare diferența dintre dunhill alb si vape.Nu as vrea sa îmi iau ceva tare…(nu vreau răspunsuri de genu; lasale ca nu-s bune..si nu stiu ce, alții au murit si nu au pățit nimic, ca idee.Sau poate îmi recomandați ceva mai slab.ms!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ramai la vape, macar nicotina incalzita e ceva ceva mai sanatoasa decat aia arsa

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Dunhill Alb este foarte slab, o tigara Dunhill Negru are taria a 9 tigari Dunhill Alb.

O alternativa mai buna ar fi Dunhill Albastru, Kent 6 Mode, Sobranie Albastru, Kent 4... Astea sunt tigarile slabe dar calitative.