| AlexandraSp a întrebat:

(funda!) Azi am ascultat o piesa la radio ce mi-a placut foarte mult. Am incercat sa o gasesc dupa versurile din refren dar nu am reusait. Era o piesa romaneasca, la refren ceva cam asa: Vreau doar sa zboor, totul ar fi mai usor, sau ceva de genul. Daca o stiti va rog sa mi-o ziceti big grin era o piesa mai tristuta asa, da nici chiar foarte trista. Multumeesc :*

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! Eu am gasit ceva, dar nu stiu daca este piesa pe care o cautai http://www.youtube.com/watch?v=QGqAuW6gam0

| AlexandraSp explică (pentru LarissaMouse):

Dada, asta este mersii :**

2 răspunsuri:
| OannaMIoana a răspuns:

Cauta pe site-ul radio-ului in top.si asculta piesele si vezi daca se regaseste acolo happy