| D3W a întrebat:

Salut Funda carui imi zice de unde pot lua aplicatile acestea pentru android: lumanarea aia unde sufli si se stinge, o tigara unde respiri si tot ramane mai putin din tigra, si aplicatia aia cand dai pe tel si se sparge ecranu laughing dar vr sa fie asta cu spartul ecranului realistica FUNDA!

2 răspunsuri:
| OoAlexaOo a răspuns:

Din Market. Este o aplicatie a telefonului. Asa ai garantia ca va functiona, dupa ce te chinui sa o descarci.
Craciun fericit!

| D3W explică (pentru OoAlexaOo):

Da stiam din market dar eu na mla ce sa ma conctez ca netu de pe pc are parola si n-o stiu sad se concteaza singur si apropo Craciun fericit!