| mayky a întrebat:

stie cineva sa imi spuna care este problema mea la un telefon HTC desire 500, dupa ce mi se descarca toata bateria, cand conectez incarcatoru pulseaza becu, arata bateria ca se incarca si o arata 1%, iar dupa putin timp se stinge ecranu si asa ramane, iar becu continua sa pulseze. Ce poate sa fie?

2 răspunsuri:
| Simion_Ana_2000 a răspuns:

Probabil ori s-a stricat ceva la incarcator ori e ceva din telefon, du-te la un specialist in telefoane si o sa-ti spuna cauza problemei.

| mayky explică (pentru Simion_Ana_2000):

Va rog eu, nu mai dati raspuns doar ca sa fiti in top, ce zici tu, am si eu habar deja, am fost si la un service care mi-a zis ca ar fi mufa, dar am curatat-o si mi-a mers pana s-a descarcat de tot bateria si a aparut buba asta.