| theboyinlove a întrebat:

Idei de cadouri pentru iubita la 5 luni? Eu am 18 ea 15. Ma gandeam la un album foto cu multe poze cu noi

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

După 5 luni? ce amintiri aveți în 5 luni? 3 ieșiri? Fii serios. Alea se fac după ani de relație când chiar ai ceva relevant de pus, nu poze făcute la suc și-n parc...

| darrio2007 a răspuns:

5 luni este nimic intr-o relatie. Sau pentru tine este vreo exceptie. O pizza si un suc este de ajuns.

| AwGenetix a răspuns:

La 5 luni? nu merge sa faci album. amintiri inseamna după ce trec ani.

ia-i doar flori si o cutie de rafaelo

| Iuliana9864 a răspuns:

Poate îi plac urșii de plus de aia mari, uriași.
Poti sa îi iei un lănțișor de gât, o brățară, sau un inel frumos de domnișoara cu un buchet de trandafiri sau fără flori.
Poti intra pe net pe un site să dai comanda de un tricou sau bluză personalizată cu poza ei, o va purta sigur dacă este cu ea. Gestul contează. happy și dacă vrei o cutie cu bomboane de alea de calitate dacă nu e la Dieta.