| svenhassel13 a întrebat:

Idei de cadouri pentru iubita de 1 martie? Eu ma gandeam la cv ciocolata si. inca cv

19 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Un buchețel cu flori de primăvară e suficient, zambile, lalele etc.

| darrio2007 a răspuns:

Pe 1 martie ii dai un martisor, asa e traditia.

| romeo78 a răspuns:

O cină romantică, acasă cu ajutorul firmelor de catering.
Un obiect vestimentar pe care îl dorește, dar nu a avut suma de bani pentru a-l cumpăra. Un set de cosmetice.
Oricum, ciocolata e banală.
Un buchet de flori, un mărțișor de la o casă de bijuterii.

Cum adică cină romantică cu ajutorul firmelor de catering?

Păi nu ăsta e farmecul cinei "romantice"?
Faptul că e gătit de tine/voi? Experiența preparării, amprenta personalității tale pe care o pui asupra întregii experiențe?
Imperfecțiunea de tipul "nu a ieșit perfect dar măcar e opera mea de artă!"?

Dacă vrei să îi faci un striptease o faci tot cu ajutorul unei firme?
Nu e nevoie să răspunzi.

| romeo78 a răspuns (pentru Unknownzgw):

Dacă vrei să dai foc la bucătărie, poți găti!
Dacă ai pasiunea gătitului poți găti!
Dar, dacă nu poți merge la un restaurant, poți aduce meniul acasă, deoarece este mai ieftin decât să încerci să gătești acasă.

| Mosotti a răspuns:

Ia ceva simplu ca gest, cum zici tu, ceva ciocolata si ceva practic care se mananca, prezenta ta va fi cel mai frumos cadou de fapt, sau asa ar trebui sa fie.

| Fatamuntilor a răspuns:

Banuesc ca ai buget mititel!
Cu un aranjament florar nu gresesti.Chiar si cu 20 de lei poti lua ceva dragut,
Ciocolata, da dar as opta pentru o cutie de praline..Sa zicem inca15 lei,
Oricum timpul petrecut cu iubita trebuie apeciat.

| Zuzu1991 a răspuns:

Un costum de latex si un bici impletit cu dragoste... pentru ea
o centura de castitate, pentru tine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un abonament la sală.

| danaieladaniela a răspuns:

Eu zic sa ii dai flori, s-au ciocolata

| al0o0o0 a răspuns:

Depinde si de buget si de varsta.

| svenhassel13 explică (pentru al0o0o0):

17,buget 200 de lei

| al0o0o0 a răspuns (pentru svenhassel13):

Nu merge pe clasic, pe ciocolata si ursuleti si din astea. Gnadeste-te la ce-i place ei, daca e iubita ta ar trebui sa o cunosti si sa-i stii mai bine decat oricine gusturile.

| Anonimm30 a răspuns:

Un iphone 12

| NotNamed a răspuns (pentru Anonimm30):

Si a doua zi sa iti dea block peste tot si sa plece cu noul iubit cu bmw e46 in alt oras ≈)))))

| Dragosteaegrele a răspuns:

Poti sa i dai si alt cadou mai romantic! Acum depinde si de varsta!