| FanMJJ a întrebat:

Salut, ieri (15.07) am depus dosarul pentru liceu, as dori sa stiu daca mai trebuie depun sau sa completez ceva.
FUNDA:d

1 răspuns:
| Roメette a răspuns:

A) cererea de inscriere;

b) cartea de identitate (daca este cazul) si certificatul de nastere, in copie legalizata;

c) adeverinta cu notele si media generala obtinute la Evaluarea Nationala din clasa a VIII-a (secretariat...);

d) foaia matricola pentru clasele a V-a – a VIII-a (cu calculul mediei generale < secretariat...);

e) fisa medicala (Adeverinta de la medicul de familie la care este anexata fisa vaccinarilor -.doc).

Asta e tot. Funda?