| OneBoy a întrebat:

ieri mi-am schimbat abonamentul la ClickNet aveam de 2 MB/sec. si mi-am luat un pachet de pana la 40 MB/sec. Din curiozitate am incercat si eu acel SpeedTest ( testarea vitezei la net ) si am observat ca tot aceeasi viteza o am maxim 1, 60MB download. Vi se pare normal... mie nu. avand in vedere ca doar internetul platesc 52 Ron /luna cu aceeasi viteza straight face

1 răspuns:
| MarianAsh a răspuns:

Durează până când se fac modificările propriu zise. Pe lângă asta, meciul de fotbal Steaua Rapid a cam dat reţeaua Romtelecom peste cap