| djgigel a întrebat:

imi da si mie cineva niste comentarii la poze cele mai frumoase primesc >>>>>>>>>funda+vot?plizzzzzzzz

8 răspunsuri:
| cumvacumvacumvacumva a răspuns:

Aprinzătoare
Bună
Cinstită
Draguţă
Elegantă
Frumoasă
Gingaşă
Hărnicuţă
Iubită
Înteresantă
Minunată
Neostenită
Omănoasă
Puternică
Romantică
Simpatică
Şmecheră
Talentată
Unica
Valoroasă
Zîmbitoare!
Cer scuze, s-a terminat alfabetu

| cumvacumvacumvacumva a răspuns:

㋡ Cita frumusete ascunde acest chip de ingeras!㋡

| cumvacumvacumvacumva a răspuns:

Ну ты просто КРАСАВИЦА!

| Kapshunik a răspuns:

Multi si-ar dori sa fie ca tine,dar nimeni nu reuseste, vor sa fie buni dar nu li se primeste, vor sa fie frumosi dar nu e posibil,pentru ca exista cineva care le are pe toate.

acel cineva esti tu.

Nu poți interzice frumuseței să iasă la iveală,căci e frumos să existe în lume așa oameni deosebiți ca tine.

O fiinta divina,o binecuvintare,o floare,o raza de soare,o privire,un zimbet,toate iti sunt daruite de Bunul Dumnezeu,esti o fiinta unica in felul tau de a fi si de aceea esti o comoara de mare pret in ochii celor pe care ii iubesti!

Esti o floare,esti un crin,esti parfumul cel mai fin, esti parfumul tineretii, dupa care mor baietii!

Papusica din vitrina, Iesi afara la lumina, Sa te vada trecatorii Ce frumosi-ti sunt ochisorii!

Esti atit de frumoasa, simpatică,
fermecătoare, atrăgătoare, elegantă,
perfectă, ideală,
încântătoare, esti cea mai, cea mai super!

| Iancu_Maria_1998 a răspuns (pentru Kapshunik):

Cand cineva va putea scrie cu un cub de gheata pe scare inseamna ca te va iubi mai mult ca mine. Mi-as dori sa fiu raza de soare sa te pot privi mereu in ochi, sa iu o picatura de ploaie care sa cada pe buzele tale sa te pot saruta macar pentru o clpia si apoi sa ma preling pe coarda sensibila a inimii care se numeste DRAGOSTE! TE IUBESC! Esti atat de dulce atunci cand zambesti, cand razi, cand plangi, cand ma certi, cand ma alinti, cand ma iubesti! Poti sa spui te iubesc" intr-o secunda? Daca da, da-mi o secunda din viata ta, iti voi fura un minut, te voi saruta o ora si te voi iubi o viata. Tu esti visul meu, unicul meu vis. Si as vrea sa te atrag in valtoarea pasiunii, sa te strang asa de tare in brate, incat tu si eu sa devenim o singura persoana. Deseori zambetul celui care sufera e mai dureros decat lacrimile celor ce plang! Afara ploua neincetat Si eu privesc afara Cit de mult m-am saturat Sa pling din nousi eara De ce ma faci atit sa sufar De ce ma amagesti Esti frumusika ca un nufar Dar tot nu ma iubesti "Asa cum petalele unei flori se deschid la lumina soarelui si se lasa leganate in bataia vantului, tot asa si gandurile mele se indreapta spre tine si te roaga sa te opresti o clipa din preocuparile Iubindu-te am inteles pentru prima data fosnetul frunzelor iar glasul cristalin al stropilor de ploaie inca mai dainuie in inima mea.Ce inger te-a indemnat sa imi zambesti si ti-a soptit sa-mi cuceres Dragostea nu este numai flori, zambete, iubire, ci inseamna si lacrimi, dorinta, pasiune si de aceea putini au privilegiul de a-i descoperi puterea Tot ce vei citi, este o mica, dar lunga exprimare a sentimentelor care ma chinuie, care nu ma lasa in pace, sentimente fara de care nu as putea trai. Am scris pe cerul albastru, dar norii Eu te yubesk atat de mult de la cer pana la pamant fac ori ce ca sa ma crezi dar tot nu ma crezi ce am facut sa sufar atat de mult am sa uit ce a fost si ma gandesc la viitor eu iti spun ca te iubesc tu spui ca nu ma crezi dar ce simt eu nu ar putea nimeni sa simta asa cred eu sa stii ca te yubesk din toata inima mea nu mai vreau sa sufar am sa iti arat mereu cat de mult teiubesk pentru a nu te pierde sa stii ca TE YUBESK MULT crede-ma te rog TE YUBESK MULT MULT MLT de multe ori m-am intrebat, de ce te-ai strainat, de mine si de tot ce-aveai, mi-e tare dor de tine, glasul tau eu il aud de fiecare data, cand zice cineva din zbor eu te ador. daca tu ma mai iubesti nu te straina pentru ca daca nu mai stai eu ma voi razbuna pe clipele acelea cand tu ma lasa-i si cu ochii in lacrimi eu iti spuneam mai stai acum e greu sa te mai iert insa voi da totu-n urma sa fi si tu cum am fost eu ranit de-o fata dura ☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆ ░█░░░█░█░▄▀░█▀▀░░░░▀█▀░█░█░█░▄▀▀ ░█░░░█░█▀░░░█▀░░▄▄░░█░░█▀█░█░░▀▄ ░█▄▄░█░█░▀▄░█▄▄░░░░░█░░█░█░█░▄▄▀ ☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆ ░░░░█▀█░█░░░█▀▀░█▀█░█▀▀░█▀▀░░░█░ ░░░░█▀▀░█░░░█▀░░█▀█░▀▀█░█▀░░░░▀░ ░░░░█░░░█▄▄░█▄▄░█░█░▄Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri.▄█░█▄▄░░░▄░ Daca iti place pagina te rog : -> Click Imi plac. nu sunt perfeCta, dar de ce m’as sChimba cand prietenii ma iubesc si aSa? am fotearte multe sper ca te-am ajutat

| virgil696 a răspuns:

STOP!
Pe aceasta fotografie sint
incalcate regulile siteului
Este prea frumoasa fata!
Sexy, gingasha, adorabila si provocatoare!
Baietii au inceput deja sa cada fara cunostinta din cauza
fotografiei!
Super

| Iancu_Maria_1998 a răspuns:

Iti dau eu

| Florin_Almajanu_1991 a răspuns:

laughing)nici o treaba?