| AndreiPZ a întrebat:

Salut, imi doresc sa dau la liceul militar si vreau sa-mi recomandati un antrenament ca sa fiu pregatit pentru proba fizica happy si. este vreo problema daca port ochelari (-1, 75)?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://www.google.ro/#q=probe+fizice+liceul+militar
Vezi probele fizice si fa-le pe alea pana ajungi la bareme bune. n rest, trebuie rapiditate, agilitate si prezenta de spirit.
Uite si aici mai multe: http://www.mapn.ro/recrutare/elevi.php
Unde-s cu litere albastre se deschide ci Microsoft Office.
Cu ochelarii nu este problema. Si eu am avut colegi cu ochelari si era pe vremea lui Ceausecu cand era mai multa strictete.

| AndreiPZ explică (pentru Salontanul):

Multumesc mult pentru informatii!

| Salontanul a răspuns (pentru AndreiPZ):

Multumesc si eu pentru apreciere!