| andreifil a întrebat:

imi place de o fata si nu stiu cum sa o cuceresc...nu ma laud dar as putea avea alte fete din scoala dar mie imi place de ea si nu stiu ce sa fac. faza proasta e ca mai are si prieten ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De aici pornesc probleme lumii.De la aceasta nesincronizare.De nu iubim noi pe cei care ne iubesc si terminam treaba? Nu, noi trebuie sa ne avantam cu capul inainte spre teritorii deja ocupate. Daca are prieten n-are sens sa te mai bagi. Tipa se va simti cel putin Megan Fox cand va vedea ca a sucit mintile a doi baieti si s-ar putea sa ii placa cam mult sa fie disputata si sa nu vrea sa alega dintre voi doi.Si atunci te intrebi:nu mai bine alegeai o fata pe care un pasaroi ti-a soptit ca te place

| kattya96 a răspuns:

Ooo ce dulcehee hee nu vreau sa ma laud nici eu sau ceva de genu, insa de obicei baietii sunt mult mai dulci atunci cand sunt neajutorati happy
Bine spus "faza proasta"... daca are iubit nu sunt prea multe sanse, eu as petrece mai mult timp cu ea as vorbi si as incerca sa ma simt bine in pielea mea, o sa vezi ca daca va simtiti bine o sa se desparta de actualul happy.
Altceva eu nu ti-as indica sa faci : adica sa-i dai cadouri sau sa o presezi cu intrebari despre iubitul ei sau daca ea te place sau din astea happy. Daca este un eveniment mai special cum ar fi ziua ei sau ceva de genu pot sa-i iei un cadou, dar numai daca este ceva important, sa nu-i dai cadouri degeaba pentru ca eu in locul ei m-as simti prost.
Nu e usor de cucerit o fata, mai ales pentru ca fetele sunt un mister. Daca esti sigur pe tine si pe fortele tale atunci totul va decurge "conform planului" happy.
SUCCES happy!

| cristianorudi7 a răspuns:

Bv tzl am sa urmez sfatul tau nu am mai auzit pana acum asta

| ea_5657 a răspuns:

Laso balta! daca are prieteni trebuie sa fi mai bun in toate decat pri sau! si cam greu spuneo sa stie ca iti plc de ea si gata poate ei ii plc aieti sinceri!

| Tzl a răspuns:

Fii tu insuti. Cel mai bine e sa flirtezi cu ea, sa o faci sa creada ca iti place de ea, dar nu insista, ca sa vina ea sa te cunoasca mai bine. Stii cum se spune : " Tu doar arunca undita "

| DanielSan a răspuns:

Am aceeasi problema cu tine.