| LallaPicciPicci a întrebat:

Salut happy imi place de un baiat, ma rog cred. este mai mare decat mine cu 2 ani. eu am 15. si ne intelegem foarte bine adica avem o data pe saptamana ore impreuna si stam in pauze si ne radem. dar la prietena mea cea mai buna i-a placut de el dar lui nu. si ea continua sa zica ca nu mai simte nimic pentru el. nnu stiu ce sa cred. el este foarte dragut si vine langa mine si ascultam impreuna muzica sau pune capul pe umarul meu. o data m-a laut de mana happy ba chiar m.a intrebat daca vreau sa ma casatoresc cu el asa in gluma cu un inel laughing

1 răspuns:
| mihaela997 a răspuns:

Pai sa pui pe cineva a intrebe daca te place sau sa il intebi chiar tu sa fii sincera cu el baietii urasc sa fie mintiti si daca lui nu i-a placut de ea degeaba te ingrijorezi doar nu o sa isi schimbe parerea asa repede e clar ca el se da la tn.succes