| anonim_4396 a întrebat:

imi place mult de un baiat.nu stiu cum sa-i spun si treaba e ca suntem in aceeasi clasa, iar el mai sta si in fata mea. vorbim mereu, dar nu stiu cum sa-i arat ce simt. ce sa fac?

1 răspuns:
| Domii a răspuns:

Pai faci in felul urmator:ii spui sa te ajute cu ceva si ii zici sa vina cu tine! dar du-te intr-un loc retras unde nu este asa multa lume si atunci dintrodata il saruti pe buze dar daca esti sub clasele 1-4 te sfatuiesc sa il pupi pe obrazwinking! funda? plzz.