| ShiftAdy a întrebat:

Salut,imi puteti spune ce sa aleg dintre skateboard si role, si de ce sa aleg?

Răspuns Câştigător
| CrazyGirl2 a răspuns:

Eu sunt fata, si ma dau si pe skate si pe role.zic eu ca e mai usor pe role, sa inveti sa faci scheme, si alte chestii. dar e mai fain pe skate, desi e mai greu sa inveti trick-uri. daca vrei sa te apuci de una sin ele, trebuie sa te gandesti la la costuri.pt ca, ca sa inveti mai usor pe skate, trebuie sa investesti intr-unul, cam 400 de lei, pe cand la role, iti gasesti de calitate, si la 200 de lei.de aici, e decizia ta. daca mai vrei sa te ajut cu ceva, imi lasi un mesajhappy

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Măi, eu una aş alege skateboard, pentru că e mult mai fain decât nişte amărâte de role. Când vezi că-ţi ies trick-urile te bucuri atât de mult, pe când la role nu prea faci mare lucru decât să te plimbi "du-te, vino". Dar, depinde mai mult de tine şi te stilul tău de viaţă. Dacă crezi că skateboard-ul te caracterizează, ţi-l cumperi. Dacă nu, nu. Partea mai puţin plăcută la un skateboard este că costă destul de bun unul profesional, cel puţin 300 lei.

| AnNaAny a răspuns:

Eu ti as spune sa alegi role, parerea mea pentru ca inveti repede si iti trebuie doar putin echilibru si putina vointa... funda big grin

| ShiftAdy explică:

Multumesc pentru raspunsuri