| Angeliquex3 a întrebat:

vreau sa imi cumpar skateboard sau role, dar nu pot sa ma decid. Funda pentru un raspuns care ma convinge ce sa aleg happy

7 răspunsuri:
| RobbyPh a răspuns:

Daca esti fata mai bine iti iei Role! Daca esti baiat poti sa iti iei skateboard. Dar oricum Skateboard-ul nu este bun se strica cam repede laughing Mai bune sunt rolele happy + Ca vine Vara si mai totii o sa iasa cu rolele happy Succes

| Prezidentul a răspuns:

Eu iti recomand niste role... Sunt mai sigure decat skateul iar prin Romania ai mai multe spatii unde sa te dai cu rolele decat cu skateul.
Oricum, alegi ce iti place. Bafta!

| TPUuser199 a răspuns:

Pai cu aman2 te ranesti la inceput laughing) deci nu este o diferenta prea mare. Eu am role, si de-asta ti le recomand. cred ca inveti mai repede sa mergi pe ele decat pe sk8.

| Byucc a răspuns:

Alegerea e a ta. Pe mine m-ar incanta mai tare un skateboard deoarece e cool si poti face multe chestii pe el (si poti si sa mergi cu el in mall), iar pe role e mai greu sa inveti sa faci trick-uri laughing

| me4u a răspuns:

Buna, cu un skateboard nu o sa poti sa te plimbi cu prietenii cateva ore prin parc, ci doar sa stai intr'un skatepark unde sa inveti diverse trick-uri. Eu iti recomand role pentru ca sunt potrivite si pentru plimbari mai lungi si ca mijloc de transport. Poti sa gasesti o gama variata la www.Skates.ro. Bafta in luarea deciziei!

| Purrghel_Elena_1999 a răspuns:

Eu ii recomant skateboard, deaorece din cate stiu rolele deformeaza mersul.

| LoLoZaurusRobert a răspuns:

Cu un skateboard poti sa te plimbi la subrat cu el... cu rolele daca ai iesit sa te plimbi ai nevoie de loc de manevra. Concluzie : In functie de locul in care vrei sa te plimbi trebuie sa alegi. Pentru role ai nevoie de spatiu de manevra dar e mai frumoasa plimbarea cu ele.