| bety_8226 a întrebat:

Imi puteti spune si mie codul cu care imi pot crea un cont pe siteul oficial sims 3?
P. S.:Jocul mi lo instalat varmea de pe sidiul ei!
P.S.2:Cine imi poate da si mie niste coduri pentru sims 3?
P.S.3:Imi spunetiu si mie niste siteuri de pe care pot lua haine, accesorii, si altele pentru sims 3?
P.S.4big grinau Fundite

Răspuns Câştigător
| ayire a răspuns:

Salut, te pot ajuta eu 100% dk mai ai nevoie, sau pentru oricine are nevoie de ceva asemanator legat de sims 3, sims 2. Id yahoo: ayire_rya

4 răspunsuri:
| Andraa a răspuns:

P. S @ big grin...motherlode iti da banibig grin si eu il foloseambig grin
dar mie nu mi-a trebuit nici un cont pe nici un site big grin

| mada12 a răspuns:

Vreau sa iti zic ceva, fara suparare.
P. S : sidiul se scrie CD.( ca sa stii)
P. S 2 : Sims este un joc frumos, nu merita sa il strici cu codurile
P. S 3 big grinin cate stiu trebuie sa platesti...
P. S 4 : Daca scrii ca dai fundite nu inseamna ca toti trebuie sa raspunda.

Sper ca nu te-ai suparat, dar vroiam doar sa stii.

| Milk Swan a răspuns:

Bai, a scris "Au fundite?" AU?

| bety_8226 explică:

Am vrut sa scriu dau dar am scris p. s: si am uitat sa pun spatiu si in loc sa scriu dau am scris big grinau