| marycris a întrebat:

Imi puteti spune va rog niste coduri pentru the sims 3? si niste siteuri pentru luat articole.

2 răspunsuri:
| AN1NA a răspuns:

Eu iau articole, adica content de pe the sims resources, sunt pentru sims 1, 2 si 3. motherlode pentru 50, 000 bani kaching pentru 1, 000 bani testingcheatsenabled true poti sa faci mai multe lucruri cu codul asta, doar dai shift si click pe sim sau pe terenul din fata casei si schimbi anotimpul daca ai season