| Sinetricu a întrebat:

imi puteti spune si mie niste replici pentru a cuceri o fatawinking

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

1. Ai o harta? Cred ca m-am ratacit in ochii tai rolling on the floor.
2.O impingi din greseala, si zici : vai scuze nu te-am vazut, hai sa iti fac cinste cu un suc ca sa nu imi porti picahappy.
3.Beep, beep am detectat o fata frumoasa, oare sa ma bag in seama cu ea?

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

De ce vrei să recurgi la replici copiate pentru a cuceri o tipă? Nu crezi că fetele apreciază originalitatea? Nu crezi că fetele vor mereu să audă ceva nou?
Fii tu însuți, așa e cel mai bine!

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Nu o cuceresti cu replici ci cu felul tau de a fii!

| Andreutza098 a răspuns:

Buna
Raplici:
1. Ochii tai stralucesc ca stelele
2.Auzi! Eu pe tine te cunosc de undeva. Am vazut poza ta, in dictionar la cuvantul PERFECT!
3.Sa vina politia! Fata asta mi-a furat inima! :X
4.Nu-i așa că ți-au obosit picioarele? De când te cunosc ai alergat într-una prin mintea mea.
5. Dacă ai sta în fața oglinzii cu 11 trandafiri în jurul tău, ai vedea cele mai frumoase 12 lucruri existente pe lume.
6.Crezi în dragoste la prima vedere sau ar trebui să mai trec încă o dată prin fața ta?
7.Imi dai si mie o poza, ca sa stiu ce sa ii arat Mosului ce sa imi aduca de Craciun?
8.Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unei fete dragute ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
Fapte:
9.Îi daruiesti o floare
10.Îi trimiti o scrisorica
Baftawinking

| lasatimainpace a răspuns:

In loc sa te dai pe langa ea cu dulcegarii mai bine vorbesti direct cu ea.