| eu_9858 a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum o cheama in realitate pe Dora din iubiri secrete? (cea din inchisoare care a batut-o pe delia) Stiu ca e din sezonul 1 dar tot n-am aflat inca... Mersi mult:*:*

1 răspuns:
| Andree67 a răspuns:

Si eu ma uit la Iubiri Secrete, il ador pur si simplu, si Delia e personajul meu preferat, (chiar daca in sez. 2 a murit), bun, sa revenim, pe Dora din Iubiri Secrete o cheama cumva Laura si nu stiu cum, scuze, e tot ce am putut gasi pentru ea, sper ca te ajuta raspunsul meuhappy