| loggertiffman a întrebat:

De unde pot cumpara telefonul Samsung chat 335? la eMAG nu mai au in stoc si am cautat la mai multe magazine si nu mai au in stoc(ma refer online)la Vodafone in magazin nici atat. macar se mai fabrica telefonul?! ajutor

5 răspunsuri:
| OnixxXdd a răspuns:

Incearca la www.telefonultau.eu. Poate au acolo. Intreaba in chat jos. Funda? :D

| loggertiffman explică (pentru OnixxXdd):

Nu aucrying dar stii cumva daca telefonul se mai fabrica?

| OnixxXdd a răspuns:

Http://www.dc-shop.ro/......7-white-l/ Uite aici. Mie mi se par aproape identice. Acesta cred ca e model putin mai nou dar tot aia este. Bafta!

| loggertiffman explică (pentru OnixxXdd):

Mda...dar mie imi place 335 ca are tastele mai apropiatestraight face