| denisa06 a întrebat:

Salut imi ziceti si mie unde este cookies la calculator?

3 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Vreau şi eu prăjiturele! Intră în My Computer în partiţia C:, la Documents and Settings, apoi intră în fişierul cu numele de la calculator(cel pe care ţi l-ai pus tu, de exemplu denisa06). Deschizi folderul Cookies şi... Voila! Prăjiturelele merită mâncate.batting eyelashes.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cookies(pluralul de la cookie) nu fac parte din hardul calculatorului, ci din softul acestuia. Detalii gasesti aici: http://ro.wikipedia.org/wiki/Cookie. Numai bine!

| bOse a răspuns:

Temp