| madtiger a întrebat:

Cateva idei de farse sau cadouri amuzante mi-ar putea zice careva? Vreau sa ii fac unui prieten de ziua lui!

2 răspunsuri:
| Andreeagen a răspuns:

Eu i'am luat unei prietene o suzeta asta bine inteles era ceva simbolic pe langa cadoul propriu zis si. pot sa zic ca sa bucurat si am inceput sa radem... a fost o idee trasnitatongue

succes

| Diiana232997 a răspuns:

Pai ai putea face farsa cu cutiile de cadouri adica intr-o cutiuta mica pui ceva de valoare sau niste bani, cutia mica o pui intr-o cutie mai mare, cutia mai mare in alta mai mare si tot asa. Poti sa pui cate cutii vrei tuwinking