| Kilop a întrebat:

Salut! In cateva zile vine majoratul si ma gandesc sa il fac la un bar (are biliard, ping pong xbox si muzica dar il consider bar ca sunt doua incaperi diferite bar si dupa sala de jocuri). Avem o miniterasa(la un restaurant de langa) cu mancare buna. Ar fi bine? tinand cont mai mult ca locatia e mai mult un bar. As parea taran ca fac majoratul la un bar?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca "barul" arata ca o carciuma de la sat din judetul Vaslui, atunci nu este indicat
Daca 'barul' arata in stilul unui PUB dichisit atunci merita
In afara exista notiunea de man cave... daca asa ar fi "barul" atunci este in regula https://i.pinimg.com/736x/e5/bc/f8/e5bcf8bf68d8484b870232ad3afccc0d.jpg

Insa nu stiu fetele cat de incantate vor fi, aici este o alta discutie

Parerea mea este sa cauti o locatie pe placul si al baietilor dar si al fetelor, intuiesc ca nu vor veni doar baietiwinking

| Violleta2022 a răspuns:

Faci nunta cumva?
Chiar iti permiti sa inchiriezi o sala de jocuri, cu tot cu bar si un restaurant cu mancare si bautura?
Nu mai bine pleci intr-o excursie cu banii aia, daca tot ii ai si vrei sa-i risipesti, dar sa o faci pentru tine, nu pentru niste ciudati, ca mai mult de 1-2 prieteni nu ai.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce oameni inviti.
daca lor le place... ce mai conteaza.