| FuicaMarcel a întrebat:

Salut In cazul unui test antigen rapid cu rezultat negativ efectuat acasa si cu scopul de a sustine examenul auto teoretic/ intrarea in instutie, cum pot certifica testul negativ incat sa am acces? Merg cu testul la mine pur si simplu sau cum sa fac

1 răspuns:
| Lovelife00018 a răspuns:

Nu este valabil cel facut acasa. Ori iti faci intr-o clinica, ori intreaba la o farmacie autorizata. Mi se pare ca sunt acceptate si cele de la farmacii autorizate, dar cel mai bine suni si intrebi