| miranda2 a întrebat:

Salut
in curand este ziua invatatoarei mele
vrem sa ii facem in calasa ziua de nastere
cine are cateva idei de decoratiuni?
dar sa nu coste mult!
cine are ideea primeste funda
va pup!

Răspuns Câştigător
| Tidiii a răspuns:

Pai :
~ puteti sa atarnat prin clasa niste hartie creponata de la un colt la altul si acata-ti pe geam pe tabla etc.
~la fel niste baloane colorate
~si niste confeti sa arnucati pe ea cand ii cantati la mult ani!tongue.
confeti puteti face voi cu niste hartie glasata de toate culorile decupati voi niste partatele sau triungiuri mici [cam cat o unghiuta :p]

cam atat mi-a venit in minte happy. daca mai nascocesc ceva revin laughing.

3 răspunsuri:
| miranda2 explică:

Tidiii, e draguta ideea, dar mai intai sa cer parerea si fetelor din clasa, iar apoi hotarasc rspunsul castigator, totusi e tare ideea
noi ne gandeam sa facem un drum din creta, sa punem lumanari, sa arncam cu confeti, sa aducem baloane...
super ideea ta
dupa ce cer parerea fetelor din clasa, ma mai gandesc
mersi pentru idee
te pup!

| miranda2 explică:

Va rog dati-mi astazi mai multe idei!
pls!
dau funda

| miranda2 explică:

Va implor, cititi mesajul meu si azi 20. 01. 2011 dati-mi raspunsuri!