| anilorak a întrebat:

Salut.In curind este ziua de nastere a prietenului meu.Implineste 19 ani.Nu ma idee ce cadou sa-i daruiesc.Imi puteti da voi niste idei? Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| Melinda1219 a răspuns:

Buna! Ii poti lua un ceas, o camasa, un parfum, o rama in care sa puneti poza voastra sau ceva personalizat cu voi doi.

| ana5 a răspuns:

Un album foto in care sa baci toate pozele cu voi si cu o despriere a voastra cu ce a-ti facut, un ceas, o pernuta pufoasa cu chipul tau imprimat, vezi si tu cei ai place.

| anilorak explică:

M-am gindit si la acestea, dar vreau ceva simplu si frumos. Apropo noi sintem impreuna de foarte putin timp.