| anonim_4396 a întrebat:

In ultima vreme am diferite vise despre America. Inainte sa intru in amanunte, tin sa precizez ca aceasta tara, usa, a fost dorinta mea dintotdeauna. Decand eram copil si vedeam cladirile si filmele lor la televizor. Cu trecerea timpului, am inceput sa ma trezesc, adica sa imi pierd speranta ca voi ajunge pe acolo. Si de atunci am vise noaptea. O data m-am visat prin new york sau chicago, nu mai retin sigur. Se facea ca pur si simplu ma plimbam pe strada, nimic neobisnuit. Apoi ca ii puneam pe parintii mei sa imi faca poze, ca doar na, sa am ce pune pe facebook. laughing rolling on the floor Astazi visai ca eram cu cineva si ne daduseram jos din masina, ca sa intram intr-o mare superba si albastra. Si am coborat pe un pod, nu stiu din ce cauza i-am dat acelui barbat telefonul meu si acea chestie din varful obiectivelor aparatelor (cea care protejeaza). Si nu stiu cum, acel barbat a uitat ca eu le pusesem pe umarul lui pentru ca era mai inalt si sa nu ajunfa apa la ele, dar el s-a pus sa inoate si au picat, astfel se facea ca plangeam pentru ca imi pierdusem telefonul in mare/ocean si dadeam disperata din maini, cu speranta ca le voi gasi, dar nimic. in clipa urmatoare ma trezii sora mea din somn, ca se pare ca incepusem sa fac urat, si sa gesticulez nu stiu ce. laughing Stiu ca sunt vise foarte ciudate, dar ati putea totusi sa mi le explicati? La ce se refera? De ce ma tot visez pe acolo, si de ce astfel?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Te-ai gandit mult la USA si subconstientul tau reactioneaza. Te previn ca nu e asa grozav precum crezi, mai ales in New-York si Chicago! Daca vei avea posibilitatea alege un oras mai linistit si cu mai multa natura, gen Seattle, Wa sau Portland, Or.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai na, daca te gandesti tota ziua la asta subconstientul tau reactioneaza

| T0T a răspuns:

Trebuia ca diriga-mea sa iti fie profesoara...Mereu vorbeste de America laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu ma visez pe la Hogwarts, scumpo. Nu inseamna ca voi merge acolo sau ca am fost intr-o viata anterioara. E doar vise, da? Nu ai ce sa explici!

| Honeyyy a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ca am avut rabdarea sa-ti citesc visele straight face