| bianca37 a întrebat:

Am visat azi noapte ca eram la bunica mea acasa cu parintii mei si am mers pana in curte si in curte era un barbat si acesta voia sa ma violeze am fugit venea dupa mine si am luat telefonul si am sunat o pe mama mea dar cand am sunat o abia vorbeam cu ea pentru ca nu mai aveam voce nu puteam vorbi asa clar dar i-am spus si ea a venit repede si barbatul a fugit
Apoi a facut accident sau a dat foc la o casa unde erau persoane nu mai stiu exact si politia l-au prins si se facea ca era in casa bunicii mele in pat si erau multi politisti si unul dintre ei a spus tu meriti sa mori si a scos pistolul si l-a impuscat in cap pe barbat
Ce inseamna asta? Vreau sa spun ca eu cred mult in vise si specificatiile lor pentru ca eu mereu visez seara de seara si iubesc sa visez uneori am vise urate alte ori frumoase
Cei care au chef de mistouri va rog treceti peste aceasta intrebare

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Visele de noapte NU sunt realitate si nu vor fii niciodata realitate!
Este bine sa nu mai crezi in ce visezi noaptea, ca-ti creezi stres care nu ajuta la nimic.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu inseamna nimic.Probabil ai vazut prea multe filme sau ai auzit stirile de pe protv despre violatori.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Nu cred că visele înseamnă neapărat ceva, spre exemplu poți visa și un unicorn roz ce relevanță ar putea avea?
Totul se întâmplă datorita emoțiilor din timpul zilei, fricilor, grijilor, etc.
Și evident creierul în timp ce noi dormim rămâne treaz și ne proiectează acele stări drept ca vise.

| vlllaaddd a răspuns:

Eu am visat ca am cazut de pe o eoliana direct pe un camp si n-am patit nimic, apoi am tresarit si auzeam cum urla o femeie laughing si se auzeau sunete ciudate, era vreo 4 dimineata pe acolo laughing

| pufulescu0o a răspuns:

Nu cred ca gasesti pe cineva aici dispus sa iti traduca tot visul. Cauta pe google "dictionar de vise "si apoi cautare pe site, ia primul site de exemplu si cauta dupa cuvinte cheie : barbat necunoscut, fugarit, politie, impuscatura, incendiu etc