| Alex1372 a întrebat:

Incep sa ma pregatesc pentru majorat, as vrea sa il organizez in Bucuresti. Invitati vor fi aproximativ 30 (un pub ar fi ok, presupun). Vreau idei de locatii, daca stiti si preturi ar fi genial.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomanda sa-ti faci majoratul la Ibiza sau intr-o statiune exotica din lume, nu sa-ti inviti prietenii sa-i imbuibi cu mancare si bautura, pe banii tai.
Macar faci ceva pentru tine: te distrezi maxim, de bani aia!