| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Intr-o luna particip la balul bobocilor si am ca tema "toamna" si nu-mi trece prin cap nicio idee.Ma puteti ajuta cu niste idei va rog big grin? Pentru cel mai creativ raspuns si cel mai amplu dau funda big grin

2 răspunsuri:
| CoffeeTeaOrMe a răspuns:

Hm, păi nu ştiu, ai vreun talent anume sau ceva? big grin
Ai putea să faci o piesă de teatru cu ajutorul cuiva în care să vă costumaţi în pomi şi să aveţi un dialog cu atât mai trist cu cât mai multe frunze cad de pe voi. laughing
Dacă şti să cânţi la un instrument, gen chitară, caută o piesă ce duce omul cu gândul la toamnă şi cânt-o.
Mai poţi compune un text amuzant în legătură cu toamna şi să faci publicul să râdă. thinking
Sper că am ajutat cât de cât.

| Eden012 a răspuns (pentru CoffeeTeaOrMe):

Hmm,talent n-am nici la cantat nici la nimic, sunt un baiat obisnuit, mersi oricum poti sa lasi si alte idei big grin