| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Intr-o luna particip la balul bobocilor si am ca tema "toamna" si nu-mi trece prin cap nicio idee.Ma puteti ajuta cu niste idei va rog big grin? Pentru cel mai creativ raspuns si cel mai amplu dau fundabig grin.
P.S:Am pus si intrebarea asta in categoria Adolescenti dar n-a avut succes asa ca scuzati-ma ca am pus-o aici, dar se pare ca aceasta categorie este cea mai vizualizata

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Indiferent de motivatie, intrand pe aceasta sectiune exista riscul sa primesti raspunsuri ce nu-ti vor fi pe plac. Balul bobocilor ( la ce nivel este?) nu este o seara literara in care obligatoriu trebuie sa participi cu o tema pe care nu o poti sustine.

| Eden012 a răspuns (pentru neutrino):

S-a modificat tema. Legendele olimpului este si am extras Atena, zeita intelepciunii.Balul bobocilor de nivelul clasei a IX-a.V-as multumi enorm daca m-ati ajuta cu cateva idei.