| xSequel a întrebat:

Intrebare pentru. cei care au terminat scoala si pentru. cei care numai maine merg la festivitate : voi mergeti de la 10(chiar cand incepe festivitatea)sau de la 8 sau 9?

Răspuns Câştigător
| me_1960 a răspuns:

Eu am maine festivitatea si merg de la 10.Nu cred ca merita sa te duci de la 8 pentru ca va fi o maaare agitatie acolo.Deci te sfatuiesc sa pleci de acasa la '40 si vei ajunge la fix pentru premiu.happy

1 răspuns:
| Ladybuug a răspuns:

Buna! La mine la scoala festivitatea de premiere incepe la ora 8, si chiar daca sunt clasa a 8-a si va dura mult pana ajunge la mine, voi merge de la 8.