| ghjs a întrebat:

Intrebare pentru fete? Ce freze va plac la baieti!?
Eu imi ciufulesc mai mult parul in tot capul
mai putin in parti. Astept raspunsbig grin

33 răspunsuri:
| Veve :X a răspuns:

Pai ciufuleste`l mai putin laughing

mie imi plac baietii care au parul un pic mai lung whistling (nu exagerat de lung ca apoi ii confund cu fetele laughing ) si sa fie intins cu placa =p~ blushing... iar daca au breton cu atat mai bine blushing

| Aliyaa a răspuns:

Depinde imi place o freza care sa i stea bine sa l puna in valoarehappy depinde foarte mult de fizionomia fetei baiatul respectiv, de tipu; de par, de lungimehappy

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

E tare si freza asta, dar conteaza sa te simti tu bine, iar fetele au gusturi diferite, unora s-ar putea sa le placa, iar altora nu. Simte-te tu bine.

| Gipsy a răspuns:

Pai imi place sa fie aranjat.Cu creasta sau cu tepi love struck

Răspuns utilizator avertizat
| shifii a răspuns:

Frezele cu breton pe o parte, dar nu pe ochi, nu emo...si nu prea gelat.laughing

| shifii a răspuns:

Imi place frezele cu breton pe o parte, dar nu prea in ochi si nu prea gelate.big grin

| andriana_;) a răspuns:

Pai imi plac cei cu breton si in spate putin lung si sa fie parul de culoarea castanie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac baietii care au parul lung si il fac in tepii(in sus). Daca este verde, cu ceva ace pe la capete pentru a nu se apropia nimeni de capodopera lui, mai are si putin negru prin frunte, e perfect:D.
Uite, daca vrei, te poti aranja ca tipul din poza(era cat pe-aci sa ma indragostesc de el;;) )

http://images03.olx.ro/......e-paza.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy Lasa-l un pic mai lung(e foarte urat parul prea scurt, gen periuta, parca e de puscarias, sincer), si 'ciufuleste-l" asa "in toate partile", dar sa ai si bretonul mai lung(nu gen fata, emo, sau gaytongue).
Ador baietii care au asa frezabig grinsmug Stilat si totodata la modahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parunl ca aariciu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing nu mi-ar place asa ceva. mi-ar place un baiat cu parul lung sau scurt, sau fa-ti creasta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poza nimic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac baietii cu parul lung facut tepi...:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac baietii cu frizuri emotongue mie mi se par mai frumosi asa blushing si mai atragatori :->!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac baietii cu breton pe o parte nu pe ochi si cu tepi in spate ceva gen emolaughing)Sau mai bine fa-ti parul ca Sasuke Uchiha ca atunci o sa se uite toate fetele dupa tine ca si asa sunt obsedate de ellaughing))rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac baieti cu creasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa iti lasi parul sa iti creasca. atat cat sa se poata faca o freza din el. ia-ti bani si du-te la cel mai scump salonwinking de preferat sa te tunda un barbat smug ei au ideei teribile big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii fain la baieti sa aiba parul scurt si cu codita in spatehee heesi sa fie impletitalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place freze emo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac baietii cu par negru sau blond si freze emo...sunt chiar adorabili:Xhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti cu frizuri emo sunt cei mai dragutzY... :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai google/imagini, scrie "zac efron" si incearca sa iti faci o idee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tepi sau creasta parul sa fie putin mai lung in orice caz daca are chika si breton perfect bretonu scurt nu in oki sau pe parte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O frizura emo ar fi potrivita dar nu frizura aceea in care nu ti se vad ochii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie una imi place tepibig grin pentru ca asa se vede ca nu esti ''tocilar' ci smecher si ai mai mult noroc la fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie numi plac baieti.sunt prostiiiiiiiiiii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei eu sunt coafeza, pentru un baiat sau pentru o fata parul poate schimba total infatisarea. Unui baiat cu stil,, manelar'' ii place freza gen : tepi sau creasta, dar s`au invechit vremurile astea.Ai spus ca iti ciufulesti parul, e o idee de o freza funky. Poti incerca un breton in scari indreptat la aceasta freza. p.s: Ai grija la excesul cu folosirea placii!batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti gay sincer nu ma interezeasa cum iti faci parul tonguetongue

Răspuns utilizator avertizat