| Bogdi999 a întrebat:

Salut.Intrebare pentru fete :D... Spuneti-mi cum arat (bine, dragut, urat, etc) vreau raspunsuri sincere :D...nu ma supar daca imi spuneti si defecte :X:X

http://postimage.org/image/bywfxe0qv/

http://postimage.org/image/yv104rmit/

23 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mai pune ceva kg pe tine esti slabut, bine, asta-i parerea meabig grin
Dar nici sa fi ca mine ditamai ursu nu e binerolling on the floor
deci fa acolo un 60 de kg si o sa fi okbig grin

| Rizer a răspuns:

Arati destul de bine! Numai lua in seama raspunsurile celorlalti ca la varsta ta e bine asa cum arati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De un 6-7.
Nu te mai tunde asa scurt si nu iti sta bine movu de sub ochi. tongue

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Da ai fata de ciumpalac in rest esti okbig grin funda?happy

| Sashavalentine a răspuns:

Esti foarte dragut :* Mie imi place (un nu ma uit la abdomen ca aletele) happy

| MeOana a răspuns:

Salut! esti dragut happy. eu zic ca nu trebuie sa te schimbi de loc mai putin problema cu freza : PREA SCURT! in rest e totul OK. fata de un coleg de clasa esti un foto model happy. mult noroc! daca mai ai nevoie de niste sfaturi ma poti contacta pe mess ( nu imi place facebook-ul ca altora ) adresa este : haneaioana, iar e-mailul este : haneaioana@yahoo.com, papa!

| alexandru11111 a răspuns:

Sa moara bibi laughing) daca asta arata bine eu sunt sublim laughing) dar asta e nu suntem toti frumosi... da si se vede ca e un baiat muncit nu ca mine crescut in capitala dar nu mise pare ca are piept eu am 15 ani si sunt mai facut ca
el big grin

| Bogdi999 explică (pentru alexandru11111):

1.Nu conteaza cat de facut esti conteaza forta pe care o ai
2.Nu sunt eu foarte frumos dar vad ca te crezi Dumnezeu...laughingTare as vrea sa vad o poza cu tine laughing
Si 3.Am zis intrebare pentru fete. Daca ai raspuns inseamna ca te simti big grinlaughing

| WebEye a răspuns:

Esti un baiat normal de la tara...muncit cel putin asa pari, rezolva vineteala de la ochi si gasesteti o freza ce ti se potriveste, ai capul oval si nu iti sta bine tuns asa de scurt ca in pozawinking

| DiannaFreakstA a răspuns:

Esti sweet, zimbeste mai des;*

| cathalin11 a răspuns:

Te iei de ionita11111 pe e fratimi sa mor daca nu ce corp ai zici pui dala la 80 de mii dala rahitic si ce fata ai zici ca esti felie de cozonac si haine nu mai zic cred ca te imbraci de la sg (second getou) as ca nu mai vb de bataie ca te sparg ai auzit plescare

| Bogdi999 explică (pentru cathalin11):

laughing) Ce m-am amuzat de raspunsul tau....Doamne ce redus mintal laughing) Si ce am vb de bataie? laughing) Ce as vrea sa dau fata in fata cu tine odata sa te fac cozonac laughing Si invata si tu limba romana ca vad ca nu prea esti dus la scoala laughingEsti ungur sau ce dracu? laughing

| alexandru11111 a răspuns (pentru Bogdi999):

Ba **** infect ce esti taci in *** de taran. vino tu pe la noi si iei bataie non-stop si sa taci ma ca nu sti tu cum e pe aici *** infect ce esti... sugi pla si taci big grinlaughing te bat si cu 0 mina rupta

| Bogdi999 explică (pentru alexandru11111):

Bai **** mici votbeste frumos ca poate vrei sa iti iei la botic laughing si tu ai pla? Am vazut intrebarea ta aia cu fetele laughing Ai sa mori virgin ma pla mica laughing

| Miiimi a răspuns (pentru cathalin11):

Ce prost esti. straight face

| Bogdi999 explică (pentru Miiimi):

Inca o persoana de acord cu mine laughing Ms mult laughing :*

| alexandru11111 a răspuns (pentru Miiimi):

Ca tine si tot neamu tau... dar ce imi bat eu capu cu voi
si app intrebarea aia e pusa la vrajeala am gagica big grin

| Miiimi a răspuns (pentru Bogdi999):

Chiar nu ai pentru ce:*

| Miiimi a răspuns (pentru alexandru11111):

Daca familia mea ar fi fost ca a ta cum i zis tu eu m-as fi sinucis.:*

| alexandru11111 a răspuns (pentru Miiimi):

Mai daca ai sti cu cine sunt eu neam... mai bine taci... da

| Bogdi999 explică (pentru alexandru11111):

Deci chiar ma doare direct sub... cu cine esti tu neamwinking E bine asa?

| Almássy a răspuns (pentru alexandru11111):

Lol tu mai mult 10 ani.pe noi nu ne doare cica''cu cine sunt eu neam'' asa ziceam si eu cand eram mica

| cathalin11 a răspuns:

Au ce cap ai zici ca e bec dala de 100