| CowboyxD a întrebat:

Salut. Intrebarea mea rasuna asa. Am 16 ani si 2 luni inaltimea 1.82m-1.83m. De la un timp incoace nu prea am vazut sa prea cresc adica cresc dar mai putin.Am calculat pe internet si mia arata ca la 18 ani sa am 1.87m e posibil?

1 răspuns:
| ForFun a răspuns:

Da e posibil depinde de organism.Tu ce vrei sa te inalti sau sa ramai asa? Eu zic ca 1.83 e foarte bine si ar cam trebuii sa te opresti aici.Eu am 17 ani si am 1.80. Daca vrei sa nu mai cresti poti sa te apuci de sala si sa ridici cu greutati deasupra capului incet si cu masura.Multa bafta!