| CowboyxD a întrebat:

Intrebarea mea rasuna asa. Am 16 ani si 2 luni inaltimea 1.82m-1.84m. De la un timp incoace nu prea am vazut sa prea cresc adica cresc dar mai putin.Am calculat pe internet si mia arata ca la 18 ani sa am 1.87m e posibil?

2 răspunsuri:
| SimonaQs a răspuns:

Da este posibil...Pe an cresti cu cativa centimetri. Daca practici sporturi precum inotul poti depasi la 18 ani 1.87 m. Oasele si muschii se dezvolta foarte mult atunci cand practici diferite sporturi.

Pa Pa :* :*

| alex118x a răspuns:

Ar putea fi posibil depinde modul in care se va dezvolta organismul tau in continuare