| BattleFieldByWindows a întrebat:

Salut,
iti place numele tau REAL daca nu cum ai vrea sa te cheme?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Nu pot sa spun ca imi place in mod deosebit, dar mi se pare in regula. Cand eram mica imi uram numele, nu stiu din ce motiv, si pentru asta ii puneam pe ceilalti sa ma strige altfel (nume pe care il schimbam o data la cateva saptamani, de altfel) laughing.

| BattleFieldByWindows explică (pentru thegatekeeper):

Si... cum te cheama?

| thegatekeeper a răspuns (pentru BattleFieldByWindows):

Elena. Nu stiu de ce imi displacea atat de mult.

9 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Da,imi place numele meu, dar eu am o obsesie pentru numele Christian, deci asa voiam sa ma cheme.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,mie imi place numele meu[Daiana], doar ca unele persoane il considera prea sofisticat, complicat sau ca ar fi nume de printipoanca [desi eu nu cred, nu sunt de aceeasi parere]. Daca ar fi fost sa am alt nume, mi-ar fi placut sa ma cheme Mayabig grin

| daassh a răspuns:

Da imi place, deoarece ma nasc cu el nu mi-l aleg eu.Succes!

| Zeflemitoarea a răspuns:

Îmi place cum mă cheamă. Cel puţin, sunt mândră că nu mă numesc,, Maricica".

| a răspuns:

Hey! Eu ma numesc Sorina, dar cred ca as fi preferat Olivia, sau Adrianahee hee. Insa de curand, am inteles ca e numeleu MEU love struck si ca e frumos love struck...ma reprezintahee hee!

| BattleFieldByWindows explică:

Apropo...
pe mine ma cheama Ciprian...
La inceput nu imi placea si vroiam sa imi zica lumea Andrei...
dar de 2 ani a inceput sa imi placa numele meu si nu mai imi place numele Andrei...
PS: pe mine ma cheama de fapt "Ciprian Andrei" happy laughing

| Fcsb_Alexandra_1994 a răspuns:

Pe mine ma cheama Daria si urasc foarte tare acest nume.Nu ma mandresc cu el deloc, dar norocul meu e ca mai am si al doilea nume, Alexandra.Dar din pacate, prietenii sunt obisnuiti cu numele Daria, ceea ce ma supara mult!