| Mikiiiiiii a întrebat:

la cartela cosmote la cat sun sa-mi aflu bonusurile? o fata a bagat creditul pe tel meu si si-a trm creditul pe tel ei deoarece nul avea la ea si eu am primit niste bonusurii la cat pot suna sa le aflu? cine raspunde primul si corect dau funda.

Răspuns Câştigător
| Alice a răspuns:

Buna,dai *134# sau apelezi 1234 :*

1 răspuns:
| books a răspuns:

Daca te referi la minutele primite bonus din reincarcari dai la 1234 iti sp sa alegi limba in care vrei sa primesti instructiunile si apesi 1 dupa asculti si cand iti apune :pentru credit, extraoptiuni si alte informatii apasa tasta 1 iar dupa iti spune pentru bonus la reincarcare apasa tasta 1... sper ca te-am ajutat... Funda