| Cipyxxx a întrebat:

Salut, la matematica le primul semestru sunt corigent cu media 4, pe semestrul 2 am un 6, 4, 4 si 3 in teza, imi trebuie 2 de 9 ca sa trec, daca raman corigent si dau acel test si i au 5 am trecut la mate sau imi trebuie aia 2 de 9? Dau funda

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Apuca-te de invatat. Nu cred ca o sa iei tu doi de noua.

| Gonrax a răspuns:

Iti trebuie 2 de 8.

Daca iei 2 de 8, o sa-ti iasa media semestriala 5.50 (care se rotunjeste la 6) si media generala 5, incat sa treci

| Xdreaper21 a răspuns:

Daca esti corigent si pe al doilea poti sa anulezi planurile pe vara