| KeZo0o a întrebat:

La METIN2 de unde imi iau bonusuri si alte chestii sa imi imbuatatesc itemele? Si cum le pun?

2 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Apesi pe moneda din stanga de jos (aia care se invarte), dai la imbunatatire iteme (parca asa era), si cumperi "intareste obiectul", exact asa se numeste itemul, dupa ce l-ai cumparat te duci la depozit, il scoti si il pui in inventar!
Acel "intareste obiectul", se pune pe un item (armura, arma, accesorii), ca si cum ai pune un bless, exista sansa sa-ti iasa bonusul, sau sa nu iasa!
Daca bonusul respectiv nu iti convine, il schimbi cu "vrajeste obiectul", tot de pe item shop il iei, de unde ai luat si "intareste obiectul".
Daca iti raman bani, poti pune si marmura pe obiect, marmura iti da al 5-lea bonus, dar o poti pune numai dupa ce ai pus 4 bonusuri!
Succes.

| Infern0 a răspuns:

Pai mai bine imi ziceai ce metin2. Daca e metin2ro la magazine nu sunt vezi ca la colt in stanga jos este un fel de moneda si acolo ai sa te prinzi tu si ai sa vezi ca se cumpara cu credite, bani adevarati sau credit prin telefon vezi u poate te prinzi uh. Funda?