| paul55 a întrebat:

Salut la metin2.ro cum sa escuiesc mai bine ca am si undita+4 si vraja carma dau funda raspuns bun.

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.

Nu ridica imediat! sau vei pierde pestele. Exista o metoda de a pescui, de sigur este nevoie si de noroc
-dupa ce dispare norul asteptati 1/2 sec dupa ridicati, dupa cateva aruncari veti intelege mecanismul.
-daca doriti sa stiti dinainte ce aveti in carlig cumparati glob fermecat, care nu este prea folositor (2k aruncati)
-puteti pescui diverse tipuri de pesti, pentru fiecare categorie este un timp:
>pesti normali: 2 sec dupa nor;
>pesti semi-rari: 3 sec dupa nor;
>pesti rari: 1, 5 sec dupa nor;
>vopsele: 4 sec dupa nor;
>item: 1 sec dupa nor;
Pa, pa

| paul55 explică (pentru Pufoshenia):

Salut tu ai luat asta dupa un site care mi l-ai dat si nu mi-a fost de ajutor prea mare si pentru asta nu iti dau funda.