| matei20 a întrebat:

La metin2 united cum pot sa ajung de pe regatul rosu pe cel albastru? Eu sunt pe Elios.

Răspuns Câştigător
| YoYo a răspuns:

Sall joc si eu mt2 united din pacate sunt p nemmeisessad, Din fericire situ raspunsul la intrebarea ta ca sa ajungi te duci la orci prin inelu ala de warping si acolo te duci in portalel alea. Daca vrei sa te muti in alt regat cauta la aia din centru de unde iei tot felul care seamana cu neg de diverse si dai pe una din ele si cumperi un patrat asa cu ala te duci unde vreibig grin
FUnda