| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna din cate stiu eu ala albastru la metin2 regatul albastru are mmulte ziduri cum puteti sa mergeti prin el? cel mai usor e ala rosu ala galben e mediu si ala albastru faci spume pana ajungi la destinatie nu?

3 răspunsuri:
| Amphitrite a răspuns:

Eram in regatul rosu pe metin2 ro dar dupa m-am mutat pe un server privat in care sunt albastra, nu pot spune ca-i complicat.Eu m-am adaptat usor cu map-ul, acum depinde si de experienta in joc.Eu joc de 3 ani metin.
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gdfg

| MikeyH a răspuns:

Nu as spune chiar asa rau ii ala albasetru pentru ca daca te stii ii usor.