| 1Mihai1 a întrebat:

Salut, la profilul Stiinte ale Naturii care este materia de baza?

Răspuns Câştigător
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Si apropo @Sandica daca nu sti nu msi zice ca alti s ar putea sa te creada

5 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

In primul rand pentru @Săndica nu e adevarat nimic din ce ai scris acolo.
si in al doilea rand la stiintele naturi materiile de baza sunt:
chimie, bioplagie-4ore pe saptamana( si teza)
fizica, matematica-3 ore pe saptamana (si matematica teza), romana(teza)
si cam atat materi de baza
si bine inteles sunt si alte materi

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Ai dreptate daca nu stiai nu ai fi spus...dar ai spus...
si da, si eu vreau sa dau tot la stiinte ale naturii

| WestSid3 a răspuns:

La Stiinte ale Naturii, materiile de baza sunt:
-matematica(pana in a Xa, 4 ore/saptamana, iar din a XIa, doar 3)
-chimia (2 ore/saptamana)
-fizica ( 2 ore/saptamana )
-biologia (pana in a Xa: 2 ore/saptamana, iar din a XI: 3 ore/saptamana)

| WestSid3 a răspuns:

Daniela, daca nu stiam, nu as fi spus. Eu m-am interesat de orarul de la Stiinte pentru ca si eu tot acolo vreau sa merg. Daca am gresit, e eroarea mea. Cel putin acum il stiu pe cel corect happy

| andrapetro a răspuns:

laughing.biologie,chimie...dar de unde esti si la ce liceu esti/vrei sa dai?