| Darko18 a întrebat:

Salut, la scoala mi sa cerut sa fac o prezentare PowerPoint pentru saptamana viitoare, insa nu stiu ce sa prezin, cine imi spune si mie o tema sau, ce as putea prezenta. Ori ce raspuns care ma poate ajuta este bine venit

3 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Da bine mă, da specifică la ce materie, că altfel nu ajungi nicăieri.

| Darko18 explică (pentru DarQueen):

Prezentarea este pentru informatica, profesorul ne-a spus sa facem o prezentare, ca sa vada cat da bine ne descurcam. deci pot prezenta orice

| DarQueen a răspuns (pentru Darko18):

Păi, ai putea să "furi" una de pe net, dar să nu crezi că îţi recomand asta :))
Păi, că tot e de info, fă una referitoare la tehnologia şi felul cum avansează, iar ca suport, uite aici găseşti chestii interesante: www.descopera.ro