| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toata lumea... Am nevoie si eu de un sfat. cine ma ajuta? :X
DEci problema mea e :
Ma iintilnesc cu un baiat. misto, si bah din senin ma indragostesc de altu... ma cuceresc privirile lui cind ma priveste.Nustiu ce sa fac... nu vreau sai procedez durere baiatului cu care ma intilnesc, ca am observat dela un timp ma iubesc mult. Insa eu nu-l mai iubesc ca iante, si mereu ma gindesc la celalalr. Ce sa fac? Cum sa procedez?

3 răspunsuri:
| anamorf a răspuns:

Cind el te va invita la o intilnire romantica sau ce fel de intilnire mai aveti spune-i in fata ca totul s-a terminat

| Lady2012 a răspuns:

Nonamexx -> mersi mult de sfat, chiar e de folos. Dar eu mai simt ceva pentru el, si in plus nu stiu ce parerera are celalat de mine. Si daca ii voi spune GATA serios va fi distrus complet! Nustiu ce sa fac serios.
ANAMORF--> daaca ar fi asa usor!

| nonamexx a răspuns:

Spune-i ca vrei sa luati o pauza si ca sentimentele tale s-au schimbat fata de el si nu vrei sa il minti. Fi sincera. Adevarul doare intotdeauna dar o sa isi revina si o sa aprecieze faptul ca ai fost sincera. Si daca te-ai indragostit de celalalt tip si il cunosti si e ok at nu mai sta pe ganduri.
Nu-ti pierde timpul gandindu-te la altii oh go on ca ei nu o sa se gandeasca la tine. Fi fericita si risca atunci cand simti ca o poti face pentru ca mai tarziu s-ar putea sa fie prea tarziu.
Sper ca te-am ajutat :*!