| topads a întrebat:

Salut la toata lumea am si eu o mare rugaminte la voi de curand mi-am lansat un site cu anunturi gratuite, daca vreti sa ma ajutati si voi prin a posta anunturi pe site-ul meu, in caz ca aveti ceva de vanzare, multumesc anticipat! www.topads.ro

3 răspunsuri:
| ProOnline a răspuns:

O sa incerc si al tau! momentan folosesc www.azanunturi.ro pentru o firma de imobiliare cluj

| Gerrard08 a răspuns (pentru ProOnline):

Puteti folosi si http://www.32si.ro/, aici nici nu aveti nevoie de cont.

| Rapidistul a răspuns:

Pai cere la cineva